Erkekler Neden Aramaz? Neden Sizi Aramıyor?

Yaşam Eki 27, 2022 Yorum Yok

İlk buluşması sonrası telefon bekliyorsunuz lakin sizi aramıyor mu? Münasebet koçu Candan Ünal, “erkekler neden aramaz?” sorusuna karşılıklar veriyor. Erkeklerin dünyasını tanımanızı sağlayacak tüyolar için özel haberimizi okumaya devam edin.

Eğer, hoşlandığınız erkeği elde etmek ve birinci buluşma sonrası gerçek adımları atmak istiyorsanız, bağlantılar konusunda hem akademik eğitimi hem hayat tecrübesi olan Candan Ünal’ın biraz tatlı sert lakin mutlaka size yardımcı olacak tavsiyelerini dikkate alın.

1. Buluşmadan sonra erkek neden aramaz?

Sizi hiç yormadan karşılığı söyleyeyim zira çok kolay: Aramak istemiyor! Bu kadar sade ve kolay bir yanıtı var aslında, sakın kendi içinizde mazeretler üretmeye çalışmayın. Eminim birinci anda bana karşı çıkacaksınız. Size nazaran gece çok hoş geçti, eğlendiniz, hoşlanmayan adam geceyi bu kadar uzun tutmazdı diye düşünüyorsunuz. İşlerinin yoğunluğundan, ailevi meselelerden falan aramamıştır, değil mi? Olağan canım, ben ne bilirim ki zati?  Yalnız bir ricam olacak, ararsa siz de beni arayıp haber verin lütfen! 

2. Aramayan erkeğe nasıl davranmalı?

Sevgili bayanlar, bildiğim en değerli aşk kuralını artık sizinle paylaşıyorum, sıkı durun! Mevzu aşk ise, yoğunluktan arayamamak yalandır! Lütfen evvel bunu kabul edin, içinize düzgünce sindirin. Bir adam diğer bir ülkede savaşın ortasında muhabirlik yapmıyorsa, maden ocağında, yerin bilmem kaç kat altında kömür çıkarmıyorsa, telefonun olmadığı bir medeniyette yaşamıyorsa yani çok uç bir durum yoksa, kesinlikle hoşlandığı bayanı aramaya vakit bulacaktır. Ne yani, bu adam tuvalete de mi gitmedi hiç?

Hepimizin neredeyse çift telefon taşıdığı günümüzde, kimse kimseyi yoğunluk üzere komik sebeplerden ötürü arayamaz olamaz. Ben bunu asla yutmam yani.

3. Hoşlanan, arayacağını söyleyen erkek neden aramaz?

İlk buluşmanızdan sonra arayacağını söyleyerek aramayan bir adamı, neden aramadığını sormak için aramayın. Vereceği yanıt palavralarla dolu olacaktır. Canınız bunlara inanmak isterse ne ala, o vakit telefon elinizde, çabucak çevirin numarayı. Boşverin, boşuna kontör harcamayın, ben söyleyeyim karşılığı işte: Çok meşguldüm, arayamadım!

4. Sahiden bir erkek istiyorsa, arar mı?

Yoğunluktan arayamamak, arkadaşlar, aile, tanıdıklar, toplumsal etraf için son derece geçerli ve gerçek bir sebep olabilir, kimse de buna itiraz etmez. Ancak kadın-erkek bağlantısında, üstelik de bağın başında bir adam gönüllüyse ne yapar eder arar. Bu formülü öğrenin ve yastığınızın altına koyun. Erkekler, istiyorsa arar.

5. Hoş bir geceden sonra neden aramıyor?

Şimdi dönelim tekrar birinci geceye, siz çok eğlendiniz, adamdan da hoşlandınız. Ayrılırken arayacağını söyledi ve aramadı. Bu durumda birkaç mümkünlük vardır. Size arayacağını söylemiştir zira yüzünüzden ve vücut lisanınızdan, kendisinden çok hoşlanmış olduğunuzu anlamıştır. Sizi üzmemekten çok, bir daha görüşmeyeceğinizi söylerse, vereceğiniz reaksiyonla uğraşmak güç gelmiştir. Bu türlü bir palavrayla durumu geçirmek, hem gecenin akılda uygun kalmasını sağlar, hem boşuna neden hoşlanmadığını anlatmak zorunda kalmaz.

6. Hoşlanmadığı için mi aramak istemiyor?

Diğer mümkünlük, sizden insan olarak çok hoşlanmıştır, arkadaşlığınız, sohbetiniz ona keyif vermiştir lakin aradığı bayan siz değilsinizdir. Hoş bir dostluk yaşayabileceğinizi söylese, kadınsal egonuzu incitir diye susmuş, bu tehlikeyi göze almaktansa, hiç mevzuyu açmamayı tercih etmiştir.

7. Pekala neden benimle birlikte oldu?

Diğer alternatif ise adam sizden sahiden hoşlanmamıştır lakin o gece için yapacak öteki işi, planı, arayacağı ve daha güzel vakit geçireceği kimsesi yoktur. Canı yalnız kalmak istememiştir, geceyi bu türlü atlatır.

8. Birinci gece sevişmek erkekleri uzaklaştırır mı?

İlk gece sevişmek erkekleri bazen uzaklaştırır, bazense yakınlaştırır. En sık karşılaşılan durum, bütün sıkıntısı sizi yatağa götürmek olan arkadaş, sizinle sevişememiştir. Bu modellerde, şahısla birinci gece sevişip sevişmediğinizin bir değeri yoktur zira her iki durumda da adam ertesi gün aramayacak ve mümkünse ortadan kaybolacaktır. Yani yeniden karlısınız!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir