Erkeklerin kadınlarda beğendiği 5 özellik

Yaşam Kas 08, 2022 Yorum Yok

Hoşlandığınız erkeği etkilemek, Cazibe alanınıza sürüklemek ister misiniz? O halde Amade olun! “Yüksek Topuklar” editörleri olarak, etrafımızdaki erkeklere bayanlarda beğendiği özellikleri sorduk. Erkek dünyasından sırları artık sizinle paylaşıyoruz!

Kadınlar için muhteşem kahraman olmayı seviyorum!

Ahmet: Kendi ayakları üzerinde durabilen kuvvetli bayanları elbette hepimiz beğeniyoruz. Lakin, ben kimi üstün kahraman üzere hissetmek istiyorum! Yeni bir cep telefonu alırken bana müracaatı, arabasının kış lastiklerini ne Vakit değiştireceğini sorması hatta kavanoz kapağını açmamı istemesi bile beni Mesut ediyor. Bu bana, hayatta bayan ve erkeğin istikrarlı gücünü kullanmasını Anlatım ediyor. Sevgili bayanlar, hayatla başa çıkmak için adım atın ancak müsaade verin, biz de sizin için harekete geçelim!

Çiçeksi ve ferah kokan bayanları beğeniyorum!

Tolga: Aslında şu anda bütün erkekler ismine konuşuyorum: Pak ve hoş kokan bayanları seviyoruz! Çiçeksi ve ferah parfüm kokusu bizi hakikaten etkiliyor. İtiraf etmeliyim: Bazen, yalnızca kokusuyla büyülenip peşinden gittiğim bayanlar oldu. O yüzden tavsiyem şu: Sevgili kadınlar! Süratli bir duş alıp, gün uzunluğu ferah ve hoş kokmak için kendinize vakit ayırın. Karşılığını, biz erkeklerden katiyen alacaksınız.

Samimiyetle gülümseyen bayanları beğeniyorum!

Barış: Ağır Amel hayatı, trafik, sorumluluklarımız ortasında koştururken içtenlikle gülümseyen bir bayana muhtaçlık duyuyorum. Bana, günün bütün yorgunluğunu unutturuyor ve kendimi tazelenmiş hissetmemi sağlıyor. Açıkcası, Fazla Özel sürprizler bile gerek yok. Beni gördüğü anda gözlerinin parlaması ve gülümseyerek ‘nasılsın?’ diye sorması bile beni Fazla etkiliyor.

Kendini geliştiren kültürlü bayanları beğeniyorum!

Onur: hayat devam ederken, kendini ileri taşıyan bayanları beğeniyorum. Farklı bir müzik tipinden hoşlanması, kentteki aktiflikleri takip etmesi, tutkuyla bağlı olduğu bir muharririn olması beni Fazla etkiliyor. Günün sonunda, hayatın her telinden konuşup öğrenebildiğim, eğlendiğim bir bayanla Bir arada olmak istiyorum. Birlikte izlediğimiz dizinin yeni kısmının yayınlandığını ondan duymak olağanüstü olurdu.

Dozunda iltifat eden bayanları beğeniyorum!

Kadınlar İlgi görmek, beğenilmek istiyor. Haklısınız! Fakat, bizim de Özel ilgiye muhtaçlığımız var. Daimi övülmekten bahsetmiyorum fakat dozunda iltifat almak beni Fazla Mesut ediyor. Parfümümün hoş koktuğunu, ona aldığım hediyeyi beğendiğini, gömleğimin yakıştığını duymak istiyorum. Her gün bir doz övgü, bence her erkeğin güzeline sarfiyat. Haklı değil miyim? Benim için Özel olan bir bayanın, bana tatlı kelamlar söylemesi egomu okşuyor.

Yüksek Topuklar Öneriyor:

Şimdi, “Yüksek Topuklar” takımı olarak, bizim bir teklifimiz var. Erkeklerin, ferah ve çiçeksi kokulardan hoşlandığını öğrendik. Bakımlı ve kendine İtina gösteren bayanlar aslında hoş kokmak ister. Parfüm ve deodorant tercihinizde Emotion’ın birbirinden hoş 8 kokusundan birini tercih edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir