Erkekler Neden Aramaz? Neden Sizi Aramıyor?

Yaşam Kas 08, 2022 Yorum Yok

İlk buluşması sonrası telefon bekliyorsunuz lakin sizi aramıyor mu? münasebet koçu Candan Ünal, “erkekler neden aramaz?” sorusuna karşılıklar veriyor. Erkeklerin dünyasını tanımanızı sağlayacak tüyolar için Özel haberimizi okumaya devam edin.

Eğer, hoşlandığınız erkeği elde etmek ve birinci buluşma sonrası gerçek adımları atmak istiyorsanız, bağlantılar konusunda hem akademik eğitimi hem hayat tecrübesi olan Candan Ünal’ın biraz tatlı Misli fakat katiyetle size Yardımcı olacak tavsiyelerini dikkate alın.

1. Buluşmadan sonra erkek neden aramaz?

Sizi hiç yormadan karşılığı söyleyeyim zira Fazla kolay: Aramak istemiyor! Bu kadar sade ve kolay bir karşılığı Mevcut aslında, sakın kendi içinizde mazeretler üretmeye çalışmayın. Eminim birinci anda bana karşı çıkacaksınız. Size nazaran gece Fazla hoş geçti, eğlendiniz, hoşlanmayan adam geceyi bu kadar uzun tutmazdı diye düşünüyorsunuz. İşlerinin yoğunluğundan, ailevi sıkıntılardan falan aramamıştır, değil mi? Olağan canım, ben ne bilirim ki aslında?  Yalnız bir ricam olacak, ararsa siz de beni arayıp haber verin lütfen! 

2. Aramayan erkeğe nasıl davranmalı?

Sevgili bayanlar, bildiğim en Kıymetli aşk kuralını artık sizinle paylaşıyorum, sıkı durun! Bahis aşk ise, yoğunluktan arayamamak yalandır! Lütfen Evvel bunu kabul edin, içinize yeterlice sindirin. Bir adam Öbür bir ülkede savaşın ortasında muhabirlik yapmıyorsa, maden ocağında, yerin bilmem kaç kat altında kömür çıkarmıyorsa, telefonun olmadığı bir medeniyette yaşamıyorsa yani Fazla uç bir durum yoksa, kesinlikle hoşlandığı bayanı aramaya vakit bulacaktır. Ne yani, bu adam tuvalete de mi gitmedi hiç?

Hepimizin neredeyse çift telefon taşıdığı günümüzde, kimse kimseyi yoğunluk üzere Komik sebeplerden Dolayı arayamaz olamaz. Ben bunu asla yutmam yani.

3. Hoşlanan, arayacağını söyleyen erkek neden aramaz?

İlk buluşmanızdan sonra arayacağını söyleyerek aramayan bir adamı, neden aramadığını sormak için aramayın. Vereceği yanıt palavralarla dolu olacaktır. Canınız bunlara inanmak isterse ne ala, o Vakit telefon elinizde, Çabucak çevirin numarayı. Boşverin, Beyhude kontör harcamayın, ben söyleyeyim yanıtı işte: çok meşguldüm, arayamadım!

4. Nitekim bir erkek istiyorsa, arar mı?

Yoğunluktan arayamamak, arkadaşlar, aile, tanıdıklar, toplumsal Etraf için nihayet derece geçerli ve gerçek bir Sebep olabilir, kimse de buna itiraz etmez. Ancak kadın-erkek ilgisinde, üstelik de bağın başında bir adam gönüllüyse ne yapar eder arar. Bu formülü öğrenin ve yastığınızın altına koyun. Erkekler, istiyorsa arar.

5. Hoş bir geceden sonra neden aramıyor?

Şimdi dönelim tekrar birinci geceye, siz Fazla eğlendiniz, adamdan da hoşlandınız. Ayrılırken arayacağını söyledi ve aramadı. Bu durumda birkaç mümkünlük vardır. Size arayacağını söylemiştir zira yüzünüzden ve vücut lisanınızdan, kendisinden Fazla hoşlanmış olduğunuzu anlamıştır. Sizi üzmemekten çok, bir daha görüşmeyeceğinizi söylerse, vereceğiniz reaksiyonla uğraşmak güç gelmiştir. Bu türlü bir palavrayla durumu geçirmek, hem gecenin akılda uygun kalmasını sağlar, hem Beyhude neden hoşlanmadığını anlatmak zorunda kalmaz.

6. Hoşlanmadığı için mi aramak istemiyor?

Diğer mümkünlük, sizden insan olarak Fazla hoşlanmıştır, arkadaşlığınız, sohbetiniz ona keyif vermiştir lakin aradığı bayan siz değilsinizdir. Hoş bir dostluk yaşayabileceğinizi söylese, kadınsal egonuzu incitir diye susmuş, bu tehlikeyi göze almaktansa, hiç mevzuyu açmamayı tercih etmiştir.

7. Pekala neden benimle Bir arada oldu?

Diğer alternatif ise adam sizden sahiden hoşlanmamıştır Ama o gece için yapacak Öbür işi, planı, arayacağı ve daha güzel vakit geçireceği kimsesi yoktur. Canı yalnız kalmak istememiştir, geceyi bu türlü atlatır.

8. Birinci gece sevişmek erkekleri uzaklaştırır mı?

İlk gece sevişmek erkekleri kimi uzaklaştırır, bazense yakınlaştırır. En sık karşılaşılan durum, Tüm sıkıntısı sizi yatağa götürmek olan arkadaş, sizinle sevişememiştir. Bu modellerde, şahısla birinci gece sevişip sevişmediğinizin bir kıymeti yoktur zira her iki durumda da adam ertesi gün aramayacak ve mümkünse ortadan kaybolacaktır. Yani Yeniden karlısınız!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir