Meme estetiği ile probleminizi yenin!

Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Meme estetiği nihayet yılların en Fazla yapılan estetik ameliyatlarının başında geliyor. Dik ve dolgun göğüs görünümü kimi bayanların Hayal ettiği, sahip olmak istediği bir manzaradır. Meme estetiği İstanbul’da bu kadar yaygınlaşmasıyla Bir arada artık bayanlar Özgür bir halde istedikleri göğüslere sahip olabiliyorlar.

Dolgun göğüsler için göğüs büyütme estetiği

Küçük göğüslere sahip olan bayanlar için Aka göğüs görünümü daima hayaldir. Ufak göğüslere yakışmayan kıyafetler, kendilerini gereğince kadınsı hissetmeyen bireyler için en düzgün tahlil göğüs büyütme estetiğidir.

Meme büyütme estetiği ile bayanlar kendilerini daha inançta ve Mesut hissederler. Dolgun göğüsler kıyafetlerde daha havalı ve alımlı görünür. Ufak göğüslere sahip olan bayanlar ortasında en yaygın olarak bilinen yanlışlardan biri doğurduktan sonra göğüslerin büyüyeceğidir. Doğum yaptıktan sonra süt kanallarının gelişmesiyle Birlikte göğüslerde süreksiz bir dolgunluk görünür Ama bu kalıcı değildir. Emzirme süreci bittiğinde göğüsler eski formuna Geri dönecektir. Emzirme sürecinin bitmesinden sonra bayanlar göğüs büyütme estetiği yaptırabilirler.

Meme estetiği ile daha özgüvenli hissedin

Meme büyütme estetiğinden sonra göğüsleriniz birinci üç ay ödemden Dolayı olağandan daha şiş görünebilir. Bu olağandır. Birinci 3 ayı atlattıktan sonra göğüsleriniz olağan formuna Geri döner, en Dava sonucu 6.ayın sonunda görebilirsiniz.

Meme büyütme estetiğini yaptıranların konutta 3 ila 4 gün dinlenmesini öneririz. 5.günden itibaren günlük rutininize ve Amel hayatınıza Geri dönebilirsiniz.

Büyük göğüsler soluk darlığı üzere meselelere yol açabilir

Normalden daha Aka göğüslere sahip olan bayanlarda bel ağrısı, soluk darlığı ve hijyen sorunları ortaya çıkar. Aka göğüslerin imajının dışında fizikî olarak da rahatsız hissedebilirsiniz. Sütyen askısı göğüslerinizden Dolayı omuz bölgesinde deformasyon yaratabilir, göğüs altında biriken yağlar ve kirler kolay temizlenmediği için gün içinde Kötü kokuya Sebep olur.

Kilo vermek ile göğüs küçültmek ortasında hakikat bir temas yoktur. Kilo vermeye çalışarak yahut spor yaparak göğüslerinizin küçülmesi Fazla Vakit alacak ve göğüslerinizin en Çok 1 yahut 2 vücut küçülmesini sağlayacaktır. Pratik bir halde küçük ve dik göğüslere kavuşmak isterseniz size önereceğimiz estetik ameliyat; göğüs küçültme ameliyatıdır.

Meme küçültme ameliyat izi sizi korkutmasın!

Meme küçültme ameliyatından sonra hissizlik oluşmaz. Yalnızca ameliyat dikişlerinin belirdiği yerde süreksiz olarak His kaybı yaşanması olağandır. Dikişleriniz alındıktan sonra hisler yavaş yavaş Geri gelecektir. Göğüs küçültme ameliyatının izleri ekseriyetle göğüs altına gizlenir. Kimi durumlarda göğüs ortasından da geçen bir kesi açılabilir. Ameliyat izlerinin tamamı bikini altına gizlenen ve dışarıdan bakıldığında görülmeyen izlerdir.

Meme dikleştirme ameliyatı ile gençleşin

Sarkık göğüs imajı bayanları olduğundan daha İhtiyar ve kilolu gösterir. Sarkan göğsün sebeplerine bakarsak çoklukla aşırı kilo, Aka göğüs ve ilerleyen ıslak faktörünü görürüz. Göğüs dokusu sarkmaya başladıktan sonra doğal olarak tekrar toparlanması imkansızdır. Bu nedenle sarkma başlar başlamaz göğüs dikleştirme ameliyatı olmanız önerilir.

Meme dikleştirme ameliyatı yaptırdıktan sonra göğsünüz daha dolgun görünecektir. İsterseniz göğüs dikleştirme estetiği ile Bir arada göğüs küçültme estetiği de yapılabilir. Göğüs küçültme ameliyatı ve dikleştirme ameliyatı sayesinde üst gövdenizde daha ince ve genç bir havanız olacak. Sarkan göğsün size kattığı İhtiyar ve yorgun ifadeyi göğüs dikleştirme estetiği ile üzerinizden atabilirsiniz.

Son yılların en Fazla merak edilen estetiği: Göğüs dikleştirme

Meme dikleştirme estetiği çoklukla göğüs küçültme estetiği ile karıştırılıyor. Göğüs dikleştirme ameliyatında sarkan göğüs dokusu kesilerek çıkarılır ve cilt gerilerek tekrar dikilir. Göğüs dikleştirme ameliyatında göğüs küçültme olmaz Lakin hastanın gereksinimi varsa göğüs küçültme ameliyatı ile dikleştirme ameliyatı kombine edilebilir. Böylelikle Biricik bir ameliyat kesisinden giriş yapılarak hem göğüs dikleştirme hem de küçültme uygulamaları gerçekleşebilir.

Op.Dr.Leyla Arvas

Plastik Estetik Cerrahi

https://www.drleylaarvas.com

Facebook:@ drleylaarvas

Instagram:@ drleylaarvas

YouTube – Leyla Arvas

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir