Modern Çöpçatanlar

Yaşam Eyl 08, 2022 Yorum Yok

Günümüzde yalnızlıktan şikayet edenlere yardım edecek ve onların derdine çözüm olacak kuruluşlar mevcuttur. Çöpçatan hizmetler de bunun için vardır. Kişilere eş bulmada ve ilişkilerinde danışmanları gereken bir şey olduğunda yardımcı oluyorlar. Kendilerine danışan kişilere kendileri için doğru insanı bulmalarına yardımcı oluyorlar.

Çöpçatan kurumlar öncelikle kendilerine danışan kişilerin yalnızlığına sebep olan şeyleri irdeliyorlar ve neden yalnız olduklarını keşfetmelerini sağlıyorlar. Ardından da yalnızlıklarına çözüm olacak, onlara kendi belirledikleri kriterlerde kişiler buluyorlar. Çöpçatan kurumlar aslında sadece kişilere sevgili bulmuyorlar aynı zamanda da kişilere A’dan Z’ye ilişki danışmanlığı yapıyorlar.

Yurtdışında yıllardır yapılan bir iştir bu aslında. Çöpçatanlık olarak bilinse de aslında kişilere ilişki ve yaşam koçluğu yapılmaktadır. İnsanların çoğu bu nedenle bu kurumları tercih ediyorlar ve ilişkilerinde sorun yaşadıklarında bu kurumlarda çare arıyorlar.

İnsanlar aslında nerede flört enerjisi varsa oraya yöneliyorlar. Hiç kimse yemekleri güzel diye bir restorana gitmez. Eğer orada aradığı ortam varsa o yüzden gider. Genelde bir kişi kalabalık bir arkadaş grubu olan bir başka kişinin buluşmasına gider. Neden gider? Çünkü orada flört enerjisi vardır ve yeni birileriyle tanışabilir.

İnsanlarda zaten flört beklentisi ile hareket ediyorlar. Bu beklentinin bu nedenle meslek haline dönüşmesi kaçınılmazdı zaten. Genelde insanlar kendileri flört etmeye başlamak istemiyorlar. Bir aracı olması onları tanışma sürecinde rahatlatıyor. Bu da çöpçatan kurumların neden bu kadar popüler olduğunu gösteriyor.

Siz de kendinizi doğru ifade etmek, istediğiniz kriterlerde birileri ile tanışmak ve bir sonuca yönelmek isterseniz çöpçatanlık hizmeti veren yerlere başvurabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir