Erkekleri Mıknatıs Gibi Çekmenin Yolları

Yaşam Eyl 08, 2022 Yorum Yok

– Gülümsemek: Erkekler gülümseyen kadınları çok sever. Tek bir gülümseme bile onların içini ısıtmaya yeter. Gülümsemenin de dozu var ama. Bir toplantıda yeni insanlarla tanıştığınız zaman tüm dişlerinizi göstermenin anlamı yok. Hafifçe gülümsemeniz de yeterlidir. Partideyseniz o zaman kısık sesle kahkaha atabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi bu şekilde gösterebilirsiniz. Sinir bozucu bir şekilde yenileyici kahkahalar atmanız ortamdaki kişilerin gerilmesine neden olabilir.

– Ses tonunuzun rengi: Bu da önemlidir. Diksiyonunuz düzgünse ve ses tonunuz hem çocuksu hem de kışkırtıcıysa kazandınız demektir. Doğru kelimeler seçer ve net cümleler kurarsanız tamamdır bu iş. Kelimeleri dilinizde yuvarlamayın. Bağırmadan kısık ses tonunu tercih edin. Cazibeli kadın imajı çizmek için de sesinizi biraz kısın. Alçak ve derinden sesler erkekleri etkiler.

– Rol yapmayın: Yapmacık tavırlar içerisinde rol yapmanız erkekler tarafından hemen algılanır. Buna gerek yok. Gerçekçi davranın. Karşınızdaki insanın karşısında rahat davranın. Özgürce konuşun ve tepkilerinizi sınırlamayın. Bambaşka biri olmaya çalışmayın. Bu samimiyetinizi yok eder. Herkesin kendine has düşünceleri vardır. Siz de düşüncelerinize sahip çıkmalısınız.

– Sükunet: Çekici kadınlar ağır tempoda hareket ederler. Uyuşuk olmayın ama çok hızlı da olmayın. Sakin davranmak sizin için bir avantajdır. Ortama girdiğinizde ağır hareket edin. Adımlarınızı daha uzun tutarak atın. Ortalama bir tempo tutturun. İşyerinde de büyük adımlar atın ama telaşlı değil ritimli olsun. Sakinlik ve ağırbaşlılık dikkat çeker.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir