Partnerinizle Konuşun ve Rahat Davranın

Yaşam Eyl 10, 2022 Yorum Yok

Bütün uzmanlar cinsellikte mutluluğu yakalamanın anahtarlarının partnerinizle konuşmak ve ona karşı rahat bir tutum içerisinde olmak olduğunu söylüyor.

Kadınlar her zaman susturularak yetiştirilmiştir. Duygusal yapımızla hislerimizi ortaya koysak da genelde fikirlerimizi söylemememiz gerektiğini düşünürüz. Kadınlar mutlu bir birliktelik ve cinsellik yaşamak için partneriyle açık açık konuşması ve ne istediğini söylemesi gerekmektedir. Kadınların konuşması konusunda cesur olması gerekmektedir.

Biz kadınlar bir kenarda keşfedilmeyi beklerken karaya gemi çoktan yanaşmıştır. Bu noktaya gelmeden partner ile konuşmak ve partnere nelerden hoşlanıldığının söylenmesi gerekmektedir. Aksi halde yatakta dut yemiş bülbüle döner, sesiniz çıkmadan karşı tarafın keyif alışlarını izlersiniz.

Partnerinizle cinsellikte mutluluğu yakalamak için rahat olmalısınız. Endişeleri bir kenara bırakın. Partnerinizle konuştukça sonra istemediğiniz şeyleri yapmayacaktır. Bundan sonra da size rahat davranmak düşer. Rahat durun ve kendinize güvenin. Kendinizi duygularınıza bırakın. Özgüveninizle ilgili sorunları yatakta değil, sonra çözün.

Yatakta rahat davranmamak ve kasılmak cinsel performansı düşürüyor. Ayrıca alınan hazzı da azaltıyor. Karşı tarafı da sıkıntıya düşürerek kötü bir cinsel deneyim yaşamanıza yol açıyor. O nedenle partnerinizle önce açık açık konuşmalı ve karşısında rahat olmalısınız. Siz tüy gibi hafif hissedeceksiniz ki karşınızdaki kişi de öyle hissedecek.

Bundan sonrası size kalmış. Bizden söylemesi…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir