Partnerinizin Ateşini Yükseltin

Yaşam Eyl 09, 2022 Yorum Yok

– Bir kravat ya da eşarp ile partnerinizin gözlerini bağlayın. Görme yetisi devreden çıktığında partneriniz diğer algılara odaklanacaktır ve temaslarınızı çok daha net hissedecektir. Partnerinizi bu yolla heyecanlandırabilir ve onu küçük hareketlerle uyarabilirsiniz. Sevdiğinizi çok sıkı bağlamayın ve o bağlıyken onu asla yalnız bırakmayın. Gözlerini her zaman açabileceği gevşeklikte bağlayın.

– Sevdiğinize erotik masajlar yapın. Bu ön sevişmenin yerine geçecektir ve karşı tarafa çok daha büyük bir haz yaşatacaktır. Erotik masajdan kastımız sadece cinsel organa yapılan masaj değil. Erotik masaja öncelikle vücuttan başlayarak daha sonra da cinsel uzuvlara doğru yapmalısınız. Bu daha etkilidir. Masaj yağı da mutlaka kullanmalısınız.

– Partnerinizin cinsel organına iki ayağınızı kullanarak masaj yapabilirsiniz. Bunun için ayağınıza önceden bakım yapıp, güzel kırmızı oje sürmüş olmanız gerekmektedir. Krem ya da masaj yağı da canının acımasını engelleyecektir. Masaj yaparken bunları kullanmayı ihmal etmezseniz harika bir rahatlama sağlarsınız.

– O eve gelmeden siz gizli bir yere saklanın ve o sizi ararken karşısına en seksi görüntünüzle çıkın. Onu heyecanlandırın ve hatta sevdiğinizi yere bıraktığınız parça parça kıyafetler ile kendinize doğru çekebilirsiniz. Evin bir yerinde çıplak olarak onu beklemelisiniz.

– Ayna karşısında seks yapın. Aynaların gücünden yararlanın.

– Oral seks yaparken ağzınıza bir parça buz alırsanız karşı tarafa daha güzel hazlar yaşatırsınız. Oral seks sadece ağızla yapılmaz. Ellerinizi de kullanmalı ve testislere de masaj yapmalısınız.

– Partnerinizle fantezi kutusu yapın ve içerisine birbirinden farklı pozisyonların olduğu resimli kağıtlar atın. Her seferinde çekin ve o pozisyonda seks yapın. Bu partnerinizi heyecanlandıracaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir