Tatilde yeni trend: Özel havuzlu tatil villaları

Yaşam Eki 26, 2022 Yorum Yok

Tatil sırasında klasik otel atmosferinden, boğucu beton yapılardan ve kalabalıktan şikayetçi misiniz? Öyleyse tatil anlayışınızı baştan aşağı değiştirmeye hazır olun. İster tabiatın dinginliğinde, isterseniz kent hayatının tam ortasında, düşlerinizdeki tatili geçirebileceğiniz bir alternatifiniz mevcut!

Klasik otel tatilinin bilakis, büsbütün özgürlük ve huzur sunan villa kiralama, Hellovillam garantisiyle birlikte, Türkiye’nin cennet lokasyonlarında epeyce rahat ve keyifli. Her türlü konuk kapasitesine sahip, içerisinde jakuziden farklı ayrıntılara kadar, siz ne istiyorsanız onun olacağı 500’den fazla özel havuzlu villasıyla hizmet veren Hellovillam, size gerçek manada dinleneceğiniz bir tatil yaşatacak. Tabiatın ve güneşin tadına doyacağınız günler için şimdiden hazırlanmanızda yarar var!

Özgür ve Konforlu Bir Tatil İmkanı

Hellovillam.com’da kiralayacağınız villalarda, her şey tam manasıyla size ilişkin olacak. Bahçeniz, havuzunuz, tercihinize nazaran jakuzi, sauna ve çok daha fazla ayrıntı yalnızca sizin kullanımınıza açık. Tatiliniz boyunca, dilediğiniz vakit uyanacak, dilediğinizde yüzecek yahut güneşleneceksiniz. Sabah erkenden şezlong kapma kederi olmadan, yemek kuyruklarına girmeden, betondan ve boğucu atmosferden uzakta tam manasıyla dinlendirici bir tatil sizi bekliyor.

Evinizdeki kadar rahat edeceğiniz kiralık villalarda en ufak bir gerilime bile yer yok. Tercihinize nazaran, yalnızca kuş seslerini duyacağınız, ağaçlarla kaplı bir ortamda konaklayabileceğiniz üzere, dilerseniz kente kısa müddette ulaşabileceğiniz bir yeri de tercih edebilirsiniz. Tekrar tıpkı biçimde, denizin keyfini de villanızda çıkarabilmeniz için, denize neredeyse sıfır olan pek çok villa alternatifi Hellovillam’da sizi bekliyor.

Nasıl Bir Tatil İstediğinizi Siz Belirleyin

Türkiye’nin neredeyse her tatil beldesinde, toplamda 500’den fazla villa ile hizmet veren Hellovillam, size tatiliniz konusunda tam bir özgürlük sunuyor. Nasıl bir tatil geçirmek istiyorsanız, tam olarak istediğiniz üzere bir tecrübe yaşatacak olan firma, villalarında sunduğu geniş alternatifler sayesinde, düşlerinizdeki tatile ulaşmanızı epeyce kolay kılmakta.

Gizlilik konusunda hassasiyetlere sahip olan konuklar için uygun yapıda tasarlanmış, korunaklı, asla dışarıdan görünmeyen havuzları bulunan villalarda huzurlu bir tatil geçirebileceğiniz üzere, şayet kendinizi şımartmak ve lükse doymak istiyorsanız, içerisinde saunadan buhar odasına, size özel spor salonuna kadar farklı imkanların yer aldığı villaları da tercih edebilirsiniz.

Hellovillam, konuklarına tam olarak istedikleri tatili sunuyor. Siz villanızda ne olmasını istiyorsanız, onu alacak, böylelikle hayal ettiğiniz tatilde doya doya eğleneceksiniz.

Hem Çocukların Hem de Yetişkinlerin Eğleneceği Bir Tatil Mümkün

Kiralık villa tatili esnasında, çocuklarınızın kalabalıklarda kaybolacağına, başlarına bir şey geleceğine kaygı etmenize gerek olmayacak. Yalnızca size ilişkin olan bir bahçe kısmında, tercihinize nazaran çocuk havuzuna sahip bir villa kiralayabilmeniz mümkün.

Siz huzur içerisinde güneşin ve tabiatın tadını çıkarırken, çocuklarınız da keyifli ve özgürce eğlenebilecek. Hiçbir halde gözünüzün geride kalmayacağı, evinizdeymiş üzere rahat edeceğiniz bu villalarda, hem yetişkinlere, hem de çocuklara çok keyifli bir tecrübe sunuluyor.

Tatil sırasında, asla gereksiz gerilimlere girmeyeceğiniz, yalnızca kendiniz ile bir ortada kalarak düşlerinizi yaşayacağınız kiralık villalarda, her gününüz farklı bir anı olarak hafızalarınızda yer edecek.

Hellovillam’da Öncelik Mutluluğunuz

Hellovillam, her vakit en misafirperver konut sahipleriyle çalışmaya itina gösteriyor. Tatiliniz başladığı andan itibaren, her türlü sorunuzu yanıtlayacak ve mümkün sorunlarda anında tahlil sağlayacak olan size özel tatil danışmanınız, her vakit ulaşabileceğiniz biçimde, bir telefon uzağınızda sizi bekliyor olacak. İster bölge hakkında tavsiyeler talep edin, ister villanızla alakalı sormak istediklerinizi iletin, tatil danışmanınız size seve seve yardımcı olmaya hazır.

Hellovillam’da yer alan kiralık villaların her biri özel olarak denetim ediliyor ve en ufak bir gerilim ögesine bile yer verilmiyor. Özellikleri birebir doğrulanacak biçimde saha takımları tarafından denetim edilen villalarda, tatilcilerin hiçbir vakit makus sürprizlerle karşılaşmayacağı garanti edilmekte.

Her türlü istediğinize uygun alternatifleri, en uygun formda sunan Hellovillam, size gerçek manada hayal ettiğiniz dinginliği yaşatmaya hazır.

Tatil İçin Hiç Vakit Kaybetmeden Yola Çıkın!

Vazgeçilmezleriniz ortasında yerini edinecek olan kiralık villa tatili, hakikaten öbür bir tecrübe sunmaya hazır. Daha evvel yaptığınız tatilleri bir kenara bırakarak, tam manasıyla huzuru ve memnunluğunu deneyimleyeceğiniz bu tatile kesinlikle bir baht vermelisiniz.

Otellerin boğuculuğundan çok uzakta, tabiatla bütünleşeceğiniz, yalnızca sizin ve sevdiklerinizin olacağı bu eşsiz tecrübe, bir tık uzağınızda Hellovillam’da sizi bekliyor. Türkiye’nin cennet coğrafyalarında, siz nasıl olsun istiyorsanız o denli olacak olan tatiliniz, hayat uzunluğu unutamayacağınız anılar ile konutunuza uğurlayacak.

Kuş sesleriyle uyanıp, gün batımı görünümünde huzuru ve keyfi deneyimleyip, kendinizi tekrar tanımak istiyorsanız, Akdeniz’den, Ege’ye, Sapanca’ya kadar, Türkiye’nin her noktasında bulabileceğiniz yüzlerce farklı kiralık villa alternatifinden ruhunuzun tercih ettiği villada eşsiz bir tatile başlayabilirsiniz.

Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da hizmet veren, ısıtmalı havuz özelliğine sahip olan pek çok kiralık villası ile, Hellovillam size dört mevsim keyifli, memnun ve unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için, bir tık uzağınızda sizi bekliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir