Telefonla Flört

Yaşam Eyl 11, 2022 Yorum Yok

Telefon ile bir kişinin ilgisini üzerinizde tutabilirsiniz. Telefon bunun için en uygun alettir. Aranızdaki buzları kırabilmek için ve yeniden iletişime geçmek için telefon icat edilmiş en önemli buluşlardan biridir. Ancak telefonu mesajlaşmak için değil aramak ve sesini duymak için kullanmalısınız.

Telefonla flört yapıyorsanız kesinlikle bir flört fotoğrafı klasörünüz olmalıdır. Yeni tanışmışsanız tanıştığınız kişinin fotoğraflarını klasörde tutmalısınız. Ayrıca kendinize dair en güzel fotoğraflarını bir klasörde toplamalısınız. Flört ettiğiniz kişiye bu fotoğrafları göndermelisiniz. En berbat ve sarhoş hallerinizin fotoğrafını yanlışlıkla göndermek istemiyorsanız en güzel fotoğraflarınızı bir klasörde toplayın.

Yeni biriyle tanıştınız ve ne konuşacağınızı bilmiyorsanız ona telefonda hangi oyunu oynadığını sorun. Böylece siz de o oyunu indirebilir ve onunla oyunla iletişim kurabilirsiniz. Hangi oyunu oynamayı sevdiğini sorun. Oyunun en ufak kuralına kadar öğrenin. Oyunu karşılıklı oynayın.

Çok cesursanız o zaman karşı taraftan telefonunu isteyin. Kendi numaranızı kaydedin. İsminiz yerine de ‘partideki harika kız’ diye kaydedin. Telefonunu kurcalarken sizin numaranızı görecek ve bu ondan hayranlık uyandıracaktır.

Müzik türünü öğrenmeli ve buna eşlik etmelisiniz. Müzik listenizde ortak şarkıları belirleyin ve bilmediği şarkıları dinlemesini sağlayın.

Bu arada tanışma fırsatınız yoksa karşınızdaki kişiden resminizi çekmesini isteyebilirsiniz. Bu sayede muhabbeti koyulaştırabilir ve yeni bir ilişki şansını yakalayabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir