Yatak Odanızın Ateşini Nasıl Yükseltirsiniz

Yaşam Eyl 12, 2022 Yorum Yok

Cinsellik en temel ihtiyaçlardan biri olsa da çoğumuz ne zaman nasıl yapacağımızı bilememekteyiz. Cinsellikle ilgili eğitim almadığımız için de partnerimizi nasıl mutlu edeceğimizi bilemiyoruz.

Biz size yardımcı olması açısından bazı tüyolar vereceğiz. Vereceğimiz bu ipuçlarını iyi değerlendirirseniz yatak odanızın ateşini yükseltmeniz olasıdır.

Yapmanız Gerekenler..

– Toplumumuz muhafazakar bir yapıya sahiptir. Siz de çoğunlukla cinsellikle ilgili konuları dile getiremediniz bu zamana kadar. Ancak şuan cinsel açlığınızla yüzleşmeniz gereken bir zaman. Artık evlisiniz ya da bir sevgiliniz var. Onunla mutlu bir birliktelik yaşamak istiyorsanız toplumsal kalıpları ve baskıları bir kenara bırakarak kendinize ve partnerinize yönelmelisiniz. Siz cesur ve kışkırtıcı olun. Sizi cesur olduğunuz için eleştiren ya da sizi basitlikle suçlamaya kalkan biri olursa yol verin gitsin. Böyleleri kalabalık yapmasa daha iyi ederler.

– Tahrik unsurlarını belirlemeniz ve bunun üzerine gitmeniz gerekmektedir. Siz kimsiniz ve nelerden hoşlanıyorsunuz bunun cevabını verebilmeniz gerekmektedir. Sevdiğiniz nelerden tahrik olur ona yönelmeli ve onların üzerinde çalışmalısınız.

– Erkeğinize karşı açık olun. Onu deli gibi istiyorsanız ‘Hayatım senin için çıldırıyorum. Bana dokunmanı özledim’ diyin. Hiçbir erkek bu çağrıya kayıtsız kalmayacaktır.

– Dizginleri elden bırakmayın. Tamam erkeğinizin de ne istediği önemli ama sizin ne istediğiniz erkeğiniz için daha önemli.

– Erotik sahneleri kafanızdan çıkarmayın. Bunlara ara ara ihtiyacınız olacaktır.

– Erkeğinizi ateşleyin. Çok yorgun bile olsa ‘Beni ateşle’ diyebilecek kadar kendinizi cesur hissetmelisiniz. Erkekler cesur kadınlara bayılırlar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir