En etkileyici öpüşme teknikleri

Yaşam Kas 08, 2022 Yorum Yok

Erkeği etkileyen öpüşme teknikleri ve daha fazlasını Özel haberimizden öğrenebilirsiniz! Birlikte, kusursuz dakikalar geçirmek ve onu baştan çıkarmak için gereken her şeyi keşfedeceksiniz!

Unutmayın, bahis öpüşmek bile olsa onun da teknikleri vardır ve daha düzgününü bilmek, sizi vazgeçilmez biri yapabilir. Amade mısınız? Öyleyse, başlayalım!

1. Öpüşme teknikleri içinde en Kıymetli kural

Taze soluk ve pak bir ağız değerlidir. Dişlerinizi naneli diş macunuyla fırçalayıp uygunca durulayın. Akabinde meyveli sakız çiğneyin. Bu sayede ağızda beğenilen bir tat bırakırsınız. Şayet, diş fırçalama için vaktiniz yoksa bir Aka bardak su içip şekerli sakız çiğnemek kâfi olacaktır.

2. Dudaklarınıza bakım yaparak güzelleştirin

Yumuşacık ve pürüzsüz dudaklar, ikiniz için de öpüşme zevkini artırır. Her Vakit dudak bakımına İtina gösterin, Özellikle soğuk kış günlerinde dudak çatlamasını önlemek için gözetici dudak bakım kremi kullanın. Süratli bir bakım için dudaklarınıza süzme bal sürüp masaj yaparak yedirin. Birkaç dakika bekleyip ılık suyla durulayın.

3. Öpüşme tekniklerinde en hisli nokta

Etkileyici öpüşme için lisan kullanmak elbette kıymetlidir lakin bu hamleyi sona saklamak gerekir. Şimdi partneriniz size alışmamışken, öpüşme havasına girmemişken lisanınızı ağzına sokmanız gerçek değildir. ‘Se and the city’ dizisini izleyenler Charlotte karakterinin başına gelenleri hatırlıyordur: Daha birinci öpüşmede, erkek lisanını bayanın ağzına sokar ve bayanda rahatsız edici hisler oluşturur. Bu yüzden sakin olun.

4. Kendinize inancın ve o anne odaklanın!

Kendine inancı yüksek olanların gücü büyüleyicidir, öpüşmekten Beğeni alır ve karşısındaki beşere da Beğeni verir. Bu yüzden kendinizden en küçük bir telaş duymadan öpüşmeye başlayın. Sakin ve yumuşacık hareketlerle bu olağanüstü anı doyasıya yaşayabilirsiniz.

5. Öpüşme teknikleri içinde naziklik önemlidir

Etkileyici öpüşme için nazik başlangıçlar en uygunudur. Dudaklarının kenarlarından öpün ve sonra ortalara yanlışsız gelin. Dudaklarınızı yavaşça ıslatıp eşinizin dudakları ortasına yerleştirin. Sonrasında yumuşacık hareketlerle dudaklarınızı oynatın.

6. Ellerinizi ve nefesinizi kullanabilirsiniz

Öpüşme, kendi doğal akışında gerçekleşirken ellerinizi ve nefesinizi kesinlikle kullanmalısınız. Örneğin, erkeğinizin boynunua yahut kulaklarına yavaşça dokunun. Kadınınızın beline sarılın yahut saçlarının ortasından ellerinizi geçirin. Sıcak nefesinizle kulağına yahut boynuna üfleyin.

7. Hafif ses çıkararak öpüşebilirsiniz

Eğer öpüşmenin ateşli bir sevişmeye dönüşmesini istiyorsanız, hafif iniltiler ve sesler çıkararak öpüşün. Lakin, sinemalardaki üzere abartı devinim ve seslerden kaçının. Nazikçe ve yalnızca tahrik edecek düzeyde sesler çıkarmak çok uygundur. Unutmayın, siz sinema yıldızı değilsiniz; sevgilinizle öpüşüyorsunuz. doğal olun.

8. Etkileyici öpüşme teknikleri deneyin

Öpüşürken daima birebir tempoda olmak karşınızdakini sıkabilir. Bu yüzden etkileyici öpüşme tekniklerini sırasıyla deneyin ve verdiği reaksiyonları takip edin. Örneğin, lisanınızı kullanmanızdan hoşlanıyorsa devam edin; fakat rahatsız olursa farklı bir teknik kullanın. Eşinizin alt dudağını nazikçe ısırırken üst dudağını emin. Bu sırada ellerinizle kulakları, boynu yahut göğsüne dokunun. Erkeklerin Beğeni noktalarından biri boynudur, bu bölgeyi kesinlikle öpün.

9. Öpüşmenin finalini lisanınızla yapın

Dilinizi yavaşça ıslatıp eşinizin dudaklarının etrafında lisanınızı yumuşacık hareketlerle gezdirin ve daha sonra lisanınızı ağzının içine sokup çıkarın. Bir müddet lisanınızı içeride tutup hafif hareketler yapabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir