Evde yapılabilecek 8 etkinlik önerisi

Yaşam Kas 08, 2022 Yorum Yok

Konumuz belirli:evde yapılabilecek etkinlikler! Zira, corona virüsü önlemi kapsamında, konutumuzda kalıyoruz. Can kasvetine düşmemek için meskende yapılabilecek etkinliklere başvurabiliriz.

Biz, ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak, kendi hayatımızda uyguladığımız aktiflikleri sizlerle paylaşıyoruz. Günlerinizin sağlıklı ve keyifli geçmesini diliyoruz.

  1. Evde saç bakımı yapabilirsiniz

Saçlarımızın her Vakit bakıma gereksinimi olur. Amade evdeyken, bitkisel yahut kozmetik eserlerle saç bakımı yapabilirsiniz. Bizim favorimiz, Hindistan cevizi yağı yahut saç bakımı için maya maskeleridir.

  1. Dışarı Menfaat üzere şık giyinebilirsiniz

Kabul edelim ki, pek çoğumuz şu anda pijamalarla meskende oturuyoruz. Lakin, bu durum bir mühlet sonra bizi tembelleştiriyor. Ruh halimizi Olumsuz etkiliyor. Motivasyonu yükseltmek için dışarı çıkacak üzere hazırlanıp meskende şık olabilirsiniz.

  1. Karantina günlerinde aşk yaşayabilirsiniz

Eğer, eşinizle evdeyseniz, karantina günlerini zevkli anlara dönüştürebilirsiniz. Değişik durum deneyebilir, her zamankinden daha uzun sevişebilirsiniz. Merak etmeyin, bunun için fikirlerimiz var!

  1. Evde yapılabilecek etkinlikler: Spor

Can kahrından Yemek yemeye merak salıp kilo almak istemiyorsanız, konutta spor hareketleri tam size göre! Kendi gövde ağırlığınızla yapabileceğiniz idmanlar sayesinde hem Sevinç hormonlarını artırın hem formunuzu koruyun.

  1. Sinema gecesi düzenleyebilirsiniz

Hepimizin konutunda internet var. Youtube, Netflix ve sinema sitelerinden sinema izleyebilirsiniz. Doğal, psikolojinizi korumak için ümit veren, Şen ve eğlenceli sinemalar seçmenizde fayda var. Örneğin, bu periyotta romantik Güldürü sinemaları izleyebilirsiniz.

  1. Evde yapılabilecek etkinlikler: Kitap

Zamanında alıp, bir gün okurum dediğiniz kitaplar için gerçek andayız! Hatta, kütüphane paklığına bile başlayabilirsiniz. Şahsî gelişim, Mesut sonla biten romanlar yahut İlgi alanınızdaki bir hususta okumalar yapabilirsiniz.

  1. Ücretsiz tarot falı baktırabilirsiniz

Evde yapılabilecek etkinlikler ortasında, ‘Yüksek Topuklar’ bayan portalımızda fiyatsız olarak sunduğumuz tarot falı var. Vaktinizi eğlenceli pahalandırmak için bunu yapabilirsiniz.

  1. Pozitif güç için melek kartları çekebilirsiniz

Bulunduğumuz Devre itibariyle olumlu güç içeren bildirilere, kelamlara muhtaçlığımız var. ‘Yüksek Topuklar’ bayan sitemizde yer Meydan melek kartları kısmı, bunu Fazla hoş bir formda yapıyor.

Daha Çok Sevinç ve Faaliyet teklifimiz var!

Can derdini gidermek için tavsiyeler

Evde Biricik başına Mesut olma yolları

14 adımda meskende zayıflama yöntemleri

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir