Meskende yapılabilecek 8 aktiflik önerisi

Yaşam Eki 27, 2022 Yorum Yok

Konumuz muhakkak:evde yapılabilecek etkinlikler! Zira, corona virüsü önlemi kapsamında, konutumuzda kalıyoruz. Can derdine düşmemek için konutta yapılabilecek etkinliklere başvurabiliriz.

Biz, ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak, kendi hayatımızda uyguladığımız aktiflikleri sizlerle paylaşıyoruz. Günlerinizin sağlıklı ve keyifli geçmesini diliyoruz.

  1. Evde saç bakımı yapabilirsiniz

Saçlarımızın her vakit bakıma gereksinimi olur. Hazır evdeyken, bitkisel yahut kozmetik eserlerle saç bakımı yapabilirsiniz. Bizim favorimiz, Hindistan cevizi yağı yahut saç bakımı için maya maskeleridir.

  1. Dışarı çıkar üzere şık giyinebilirsiniz

Kabul edelim ki, pek çoğumuz şu anda pijamalarla konutta oturuyoruz. Fakat, bu durum bir müddet sonra bizi tembelleştiriyor. Ruh halimizi olumsuz etkiliyor. Motivasyonu yükseltmek için dışarı çıkacak üzere hazırlanıp meskende şık olabilirsiniz.

  1. Karantina günlerinde aşk yaşayabilirsiniz

Eğer, eşinizle evdeyseniz, karantina günlerini zevkli anlara dönüştürebilirsiniz. Değişik durum deneyebilir, her zamankinden daha uzun sevişebilirsiniz. Merak etmeyin, bunun için fikirlerimiz var!

  1. Evde yapılabilecek etkinlikler: Spor

Can derdinden yemek yemeye merak salıp kilo almak istemiyorsanız, meskende spor hareketleri tam size göre! Kendi beden ağırlığınızla yapabileceğiniz idmanlar sayesinde hem memnunluk hormonlarını artırın hem formunuzu koruyun.

  1. Sinema gecesi düzenleyebilirsiniz

Hepimizin konutunda internet var. Youtube, Netflix ve sinema sitelerinden sinema izleyebilirsiniz. Alışılmış, psikolojinizi korumak için umut veren, sevinçli ve eğlenceli sinemalar seçmenizde yarar var. Örneğin, bu devirde romantik güldürü sinemaları izleyebilirsiniz.

  1. Evde yapılabilecek etkinlikler: Kitap

Zamanında alıp, bir gün okurum dediğiniz kitaplar için gerçek andayız! Hatta, kütüphane paklığına bile başlayabilirsiniz. Şahsî gelişim, keyifli sonla biten romanlar yahut ilgi alanınızdaki bir mevzuda okumalar yapabilirsiniz.

  1. Ücretsiz tarot falı baktırabilirsiniz

Evde yapılabilecek etkinlikler ortasında, ‘Yüksek Topuklar’ bayan portalımızda fiyatsız olarak sunduğumuz tarot falı var. Vaktinizi eğlenceli kıymetlendirmek için bunu yapabilirsiniz.

  1. Pozitif güç için melek kartları çekebilirsiniz

Bulunduğumuz devir itibariyle müspet güç içeren bildirilere, kelamlara muhtaçlığımız var. ‘Yüksek Topuklar’ bayan sitemizde yer alan melek kartları kısmı, bunu çok hoş bir halde yapıyor.

Daha fazla memnunluk ve aktiflik teklifimiz var!

Can düşüncesini gidermek için tavsiyeler

Evde tek başına memnun olma yolları

14 adımda meskende zayıflama yöntemleri

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir