Erkekleri Etkilemenin Yolları

Yaşam Ağu 17, 2022 Yorum Yok

Erkekleri etkilemenin yolları kadınları etkilemekten daha kolaydır. Ancak erkeklerin kalıcı ilişkiler kurması için sadece onları etkilemeniz yetmez. Erkekleri kendinize aşık etmenin belli yollar vardır. Ancak kendiniz gibi olarak kendinize en uygun erkeği etkileyebilirsiniz. Aslına bakarsanız erkekleri etkilemenin en kolay ve basit yolu doğal olmaktır. Yapılan araştırmalarda erkeklerin ilk aşamada güzelliğe ve çekiciliğe baktığı ancak kalıcı ilişkilerini kendine öz güveni olan doğal kadınlar olduğunu ortaya koyuyor. Yine de bir takım tüyolara ihtiyacım var diyorsanız bu yazı tam size göre çünkü bu yazıda sizlere erkekleri etkileme noktalarında  ufak tefek küçük uyarılarda bulunacağız.

Erkekler Nelerden Etkilenir

Her şeyden önce etkilemek istediğiniz erkekle doğrudan temas kurun yüz yüze bu ilk izlenim kesinlikle çok önemli bu ilk görüşmede kendinizi anlatma telaşesine girmeyin sizi merak etsin. Olabildiğince kendiniz gibi davranın sorularla onun kafasını karıştırmayın ondan çok hoşlandığınızı kesinlikle hissettirmeyin. Yani nasıl olsa beni seviyor yargısına düşürmeyin. Burç fal gibi konulara girerek kız muhabbet yapmayın. Onun konuşmasını bekleyin. İlgilendiği konuları tahmin ederek fikir yürütün mutlaka onun sevdiği bir şey ilgisini çekecektir. Konuşurken kekelemeyin dik durmaya dikkat edin ve en önemlisi sürekli saçlarınızı düzeltmekten vazgeçin.

İlk görüşme sonrasında sizden etkilenmiş olması çok normal kesinlikle ilk siz aramayın aramasını bekleyin görüşmek isterse ısrar ettirmeyin. Son olarak sık sık mesaj atmayın .Gizemli kadın her zaman daha etkilidir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir