Erkekleri tanımak için sorulacak sorular

Yaşam Kas 08, 2022 Yorum Yok

Yaşam koçu Candan Ünal, erkekleri tanımak için sorulacak sorular hakkında bilgi veriyor. Hoşlandığınız erkekle sohbet ederken, bu sorulardan yararlanabilirsiniz. Aldığınız yanıtlarla onu daha güzel tanıyabilir, size Müsait olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Aşk ve bağlar hakkında üç kitabı yayımlanan Candan Ünal, Marmara Üniversitesi onaylı koçluk eğitimi almıştır. İşi uzmanından öğrenip erkeklere hakikat sorularla yaklaşabilirsiniz.

1. Erkeklere Ömür üslubu soruları yöneltin

Onunla sohbet ederken, yaşayış biçimi hakkında Fikir edinmek için sorular yöneltebilirsiniz. Bu sayede size karşı ilgisi canlı kalacaktır. ”Gece yaşamayı sevenlerden misin, yoksa gündüzcülerden mi?” hoş bir Örnek olabilir.

2. Ona yeme içme alışkanlarını sorabilirsiniz

Örnek olarak: Çay mı, kahve mi seversin, en sevdiğin Yemek hangisi, ak şarap mı, Kırmızı şarap mı seversin, rastgele bir şeye alerjin Mevcut mı, en sevdiğin Meşrubat hangisi, Yemek yemeyi sevdiğin Özel bir restoran Mevcut mı, en sık nereye gidersin üzere sorular sorabilirsiniz.

3. dahil dünyasını keşfederek ona yaklaşabilirsiniz

Erkeklere sorulacak sorular sayesinde, onu daha yakında tanıyabilirsiniz. misal olarak birkaç Tümce vermek gerekirse, şunlardan yararlanabilirsiniz: Şayet bir gücün olsaydı, hangi muhteşem Güç kahramanı olmak isterdin? Nasıl bir Özel yeteneğin olsun isterdin? Çocukken sihirbazları sever miydin? Hala seviyor musun?

4. Onun kültür sanata ilgisini öğrenebilirsiniz

Hoşlandığınız kişinin İlgi alanlarına dair sohbet edebilirsiniz. Ortak beğeniler bulup birbirinize yakınlaşmanızı sağlar. Örneğin: Kitap okuyor musun? Favori kitabın yahut muharririn Mevcut mı? Sevdiğin müzik çeşidi ne? Hangi müzeleri gezdin yahut yaşadığın kentteki tarihi yerleri biliyor musun? Sanatın hangi kısımlarını seversin ve takip edersin? En sevdiğin sinema hangisi?

5. Erkeklerin dünyasına dair sorularla devam edin

Biz bayanlar tahminen pek sevmeyiz fakat erkeklerin otomobil, oyun üzere Özel İlgi alanları vardır. Bu sorular, sizi diğer bayanlardan daha öne çıkarabilir. Örnekler: En beğendiğin otomobil markası hangisi? Bilgisayar oyunları oynar mısın? En Fazla hangisini seversin? Satranç, bezik üzere oyunları sever misin? Hangi grubu tutuyorsun? Hangi spor tipleri ilgini çekiyor?

6. Kimi soruları Çabucak erkeğe sormayın!

Erkekleri tanımak için sorulacak sorular hakkında bilgi sahibi oldunuz. Şayet buluşma ise kaçınmanız gereken birtakım hususlar var. Örneğin: Aşka inanıyor musun, evlenmeyi düşünüyor musun, çocuk istiyor musun, aylık gelirin ne kadar, baban ne Amel yapıyor… Bu üzere sorular erkeği ürkütür ve sizden uzaklaşmasına Sebep olabilir. En hoşu, vakte bırakın ve isterse o size anlatsın.

TIKLA OKU: BAŞAK ERKEĞİ NASIL BAYANLARDAN HOŞLANIR?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir