Erkeklerin yatakta duymak istediği sözler

Yaşam Kas 08, 2022 Yorum Yok

Özel hayatınızı renklendirmek, kendinizi ve erkeğinizi Mesut etmek için sihirli cümleler var! Unutmayın, erkekler gördüklerinden ve duyduklarından Fazla etkilenir. Çabucak, erkeklerin yatakta duymak istediği kelamları öğrenebilirsiniz.

Onu kendinize bağlamak, tutkusunu canlı tutmak için aklınızı ve tutkunuzu kullanabilirsiniz. Size sunacağımız örneklerle, erkeğinizi Mesut etmek hakikaten kolay olacak.

1. Erkekler yatakta Mesut etmeyi önemsiyor

Sevişme sırasında utanmayı bir kenara bırakın ve bundan Beğeni aldığınızı aşikâr edin. Gerçek şu ki, erkekler yatakta başarılı hisssetmek için bayanın kelamlarına muhtaçtır. kimi Ufak bir inilti bile, onu heyecanlandırmaya yetecektir.

2. Erkekleri beğenilen sözlerinizle etkileyin

Erkekler ruhsal olarak kendilerini kâfi hissetmek için sevişme sırasında bayanına Beğeni verdiğini bilmek ister. Kendini daha kuvvetli hisseder. İktidar, erkekler için nihayet derece değerlidir. Yapmanız gereken ise sahiden kolay, aşağıdaki sihirli cümleleri söyleyin.

3. misal birkaç kelamla Döşek Alaz alsın!

Sizlere birkaç Örnek Tümce sunmak isteriz: “Seni istiyorum, devam et, mükemmelsin, yalnızca seninim, seninle Fazla düzgün hissediyorum, memnunluktan ölebilirim, sen yalnızca benimsin” üzere kelamlar söyleyebilirsiniz.

4. Kimi erkekler fantaziler duymak istiyor

Aslında bayanlar ve erkekler için cinsel fanteziler nihayet derece kışkırtıcıdır. Sevişme sırasında, kısık sesle hayalinizdekileri anlatın. Erkeklerin en bilindik fantezileri liseli, sekreter, işveren yahut öğretmendir. Lisedeyken onunla tanıştığınızı ve Beğeni deryalarında uçtuğunuzu anlatın. Emin olun, ikiniz de bundan hoşlanacaksınız.

5. Sevişme sonrasında erkeği onurlandırın

Sevişme bittikten sonra erkeğinizi bir kenara atmayın. Biraz kendine gelmesini bekleyin. Kolundan yahut bileğinden öperken, her seferinde daha mükemmel hissettiğinizi söyleyin. Erkek, bayanın kahramanı olmak ister; buna müsaade verin. Deri uyumunuzun kusursuz olduğunu, onunla birlikteyken vaktin durduğunu, kendinizi Fazla Mesut hissettiğinizi lisana getirin.

6. diğer bayanlardan farkınızı gösterin

Erkeklerin yatakta duymak istediği kelamları tahminen Fazla şahıs bilir lakin sevişme sonrası kelamlar, pek bayanın aklına gelmez. Siz farklı olun. Onu takdir edin, övgüye devam edin. Başlarken ve devam ederken ortada bir göz teması kurun. Sırtına, boynuna dokunun yahut ellerini tutun. Bu sayede ona olan aşkınızı, tutkunuzu aşikâr edebilirsiniz. Biliyorsunuz ki, beşerler sevildiği ve istendiği yerde daha Fazla kalmayı tercih eder. Bu durum, erkekler için de geçerlidir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir