Neden Çok İyi Anlaştığımız İnsanlar Kankalıktan Öteye Geçemiyor

Yaşam Eyl 09, 2022 Yorum Yok

Neden çok iyi anlaştığımız insanlar kankalıktan öteye geçemiyor da en berbat, en hak etmeyen gaddar erkeklere aşık oluyoruz ve sonunda hüsrana uğruyoruz? Kanka diye koynumuzda beslediklerimiz bizden içten içe hoşlanıyor da onların mı vebalini alıyoruz acaba?

Sebep nedir bilinmez ama en berbat insanlara aşık olup sonrasında da acı çektiğimiz doğru. Bu her cins için geçerlidir. Bir erkek çok iyi anlaştığı bir bayan ile kanka olup çok berbat bir kadına aşık olup onun hayali ile yatıp kalkabilir. Ardından da kazığını yediği kişi hakkında dertleşmek için yine kankasına gider. Acaba bu durumu neden yaparız? Ulaşılmayana değer verip, yanı başımızdakini neden görmeyiz? Yoksa aşkın gözü gerçekten kör müydü?

İyi erkekler varken nerde vurdumduymaz, nerde işe yaramaz, nerede sorumsuz ve beş para etmez erkeklere aşık olduk. Aynı şey erkekler için de geçerlidir. Nerede yamuk yumuk, adı çıkmış, varoş, çirkef tipler varsa erkekler hep onlara aşık olurlar. Asla kibar, nazik ve sevgi dolu bir kadına gitmezler. Bu neden olur bilmiyoruz ama seçimlerimiz çocukluktan beri yanlış gitmektedir. Masum insanların sayısı azdır. O nedenle onlar bizim can dostumuz oldular, onlar bizim kan kardeşimiz oldular. Onlar bizim her şeyimiz oldular ama nedense sevgilimiz olamadılar.

Şuan eminiz en yakın kankanız evli, mutlu ve çocukludur. Siz ise hala hayatınızın aşkını arıyorsunuz değil mi? İşte öyle olmamalıdır. Bazı şeyleri değiştirmelisiniz. Kadın ve erkek ilişkisine dair rol modellerini değiştirmeli ve ilişki anlayışınızı farklılaştırmalısınız. Değişmeye başlamalı ve hayatınızda olmaz dediklerinize şans vermelisiniz. Hala bekar bir kankanız varsa onla yakınlaşmaya çalışmalı ve tanıdığınız limanlarda güvenle yol almalısınız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir