Yatakta Özgüven Şart

Yaşam Eyl 12, 2022 Yorum Yok

Yatağa girdiğiniz zaman ne fedakarlık yapmanız gerekiyor ne de aşırı derece bencil olmanız gerekiyor. Yatağa girdiğinizde kendiniz olmanıza ihtiyacınız var. Yatakta nasıl özgüvenli olursunuz?

İşte tüyolar..

– Klişeleri kafanızdan atın: Diğerlerinin ballandıra ballandıra anlattığı seks deneyimlerini unutun. Seks kişiye özeldir. Sizin karşınıza geçerek size bunu imrendire imrendire anlatılanlara kulak asmayın. Siz kendi seksinizin doruklarına ulaşmaya bakın.

– Vücudunuz bir keşif alanıdır: Vücudunuzu partnerinizden önce kendiniz keşfetmelisiniz. Hala kendinizin nelerden hoşlandığını ve neleri sevdiğinizi bilmiyorsanız bir sorun var demektir. Göğüs seviyorsanız bunu bilmeli ve partnerinize de yön vermelisiniz. Aksi halde mutlu olamazsınız.

– Strese gerek yok: Stres yapmayın. Seks müthiş bir deneyimdir ve buna hazır olun. Her an her yerde buna hazır olmalısınız. Stresi unutun ve anın tadını çıkartın.

– Duş almak: Duş almak yatağa girmeden önce hem hafiflemenizi sağlayacak hem de kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından acaba koktuğunuza dair şüpheler ortadan kalkacak ve kendinizi karşı tarafın kollarına daha rahat atacaksınız.

– Dokunmak: Dokunmak iyi bir cinsel yaşam için yeterli değildir. Konuşurken de eline dokunun. Masaj yapın ve saçlarını okşayın.

– Sigarayı bırakın: Sigara östrojeni düşürüyor. Kadınlık hormonu düştüğü zaman da libidoda ciddi sorunlar meydana getiriyor. Ayrıca sigara erkekliği de bitiriyor. Aman diyelim.

– Spor yapın: Spor cinsel performansı arttırır ve kişilere enerji vererek kişilerin daha uzun süreli seks deneyimleri yaşamasına yol açar. Gerginlik ve stresi ortadan kaldırarak huzurlu bir seksin kapısını aralar.

– Bırakın terleyin: Seks esnasında terlemek en çok endişe veren konuların başında gelir. Ancak terlemek sağlıklı bir durumdur. Bırakın terlesin ya da terleyin. Terinizi atın. Seks spordur ve spor gibi toksinlerin atmasına yardımcı olur. Partnerinizi seks ile hem arındırın hem de güzelleştirin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir